День цивільної оборони в УжНУ розпочали з факультету здоров’я та фізичного виховання

Перевірили групи з гасіння пожежі, план евакуації через головний та запасні виходи, а також надання медичної допомоги потерпілим

0 1 009
Останнього дня жовтня в Ужгородському університеті відбулося комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту, мета якого – навчитися правильно діяти в різних екстрених ситуаціях.

Розпочали із засідання в ректораті, де керівництво університету обговорило план дій цього тестового тренування на кожному з факультетів.

Першими під перевірку готовності до стихійного лиха потрапив факультет здоров’я та фізичного виховання, який перебуває в зоні ризику підтоплення. Його декан Іван Миронюк віддав наказ усім керівникам підрозділів забезпечити повну готовність до небезпечної ситуації.

Перевірили групи з гасіння пожежі, плану евакуації через головний та запасні виходи, а також надання медичної допомоги потерпілим.

Учасники навчань факультету здоров’я та фізичного виховання

Загалом такі навчання планують провести на кожному факультеті Ужгородського національного університету.

Юрій Піясюк,
відео Роберта Паппа