Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Як першачки факультету іноземної філології з Ужгородом знайомилися

Культові локації старого міста своїм неоФІФам показував особисто декан Михайло Рошко

0 796
Як першачки факультету іноземної філології з Ужгородом знайомилися
Набережною з деканом
Радісною новиною розпочався ранок середи для першокурсників ФІФу: після першої пари – на екскурсію містом. «Увесь Ужгород – наша аудиторія», – жартує декан факультету Михайло Рошко, який особисто повів своїх студентів на ознайомлення з культовими локаціями старого міста. Неформальна атмосфера дала молоді змогу ближче дізнатися не тільки одне про одного, а й про свій тепер уже другий «дім». Прогулянка набережною під супровід цікавих і пізнавальних розповідей декана не залишила місця втомі.

Крім низки історичних місць різних періодів, на які багатий стародавній Ужгород, – імпозантного кварталу Ґалаґов, красуні синагоги-філармонії, величного собору, кам’яної твердині, студенти мали змогу побачити й споруди різних факультетів УжНУ. Розкидані по цілому місту, вони так і вітали першачків, з’являючись то тут, то там на маршруті екскурсантів.

Як першачки факультету іноземної філології з Ужгородом знайомилися
Ярослав Лазур
Фернанда Летисія Григор
Фернанда Летисія Григор

У стінах юридичного факультету молодь тепло зустрів його декан Ярослав Лазур. Він, зокрема, наголосив, що нині правова сфера в Україні потребує кваліфікованих спеціалістів-перекладачів. Своєю чергою, очільник ФІФу Михайло Рошко акцентував на актуальності паралельного навчання на обох факультетах. «Вишенькою на торті» для студенток став фотосет у залі судових засідань, де кожна змогла відчути себе справжнісінькою суддею.

Першокурсниця Фернанда Летисія Григор зізналася, що після цієї екскурсії хотіла б залишитися жити в Ужгороді: «Словами своїх емоцій передати не можу. Мені дуже сподобалася сьогоднішня екскурсія, побільше б таких днів, як цей…»

Обійшовши пішки цілісінький центр міста, всі з новими враженнями і натхненням розійшлися в очікуванні нового дня свого університетського життя.

Катерина Путрашик
для Медіацентру УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.