Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Факультет туризму та МК вручив дипломи своїм вихованцям

Цьогорічний урочистий захід примітний першим випуском фахівців готельно-ресторанної справи

0 247
Днями у фоє головного корпусу УжНУ бакалаврські дипломи урочисто вручили студентам факультету туризму та міжнародних комунікацій. Документи про вищу освіту отримали випускники денної та заочної форми спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».
Факультет туризму та МК вручив дипломи своїм вихованцям

Наталія Габчак вручає грамоту випускниці
Наталія Габчак вручає грамоту випускниці

Першою до вітального слова запросили деканесу факультету Наталію Габчак, яка побажала вихованцям наснаги й готовності до дорослого життя і запросила вступати до магістратури. Також пані Габчак наголосила на примітній особливості випуску, адже цьогоріч випускаються перші фахівці готельно-ресторанної справи.

Ігор Король вручає диплом випускнику
Ігор Король вручає диплом випускнику

До привітань долучилися заступник міського голови Василь Гомонай, проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король, куратори студентів зі спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» Богдана Носа та Андрій Мельник. Випускники також вітали колег і дякували викладацькому колективу підрозділу.

Після нагородження туризмознавців грамотами за активну участь у житті факультету розпочалася церемонія вручення таких омріяних і довгоочікуваних дипломів.

Щиро вітаємо випускників факультету туризму та міжнародних комунікацій і бажаємо кар’єрних звершень у дальшому професійному житті!

Тетяна Боць
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.