Факультет туризму та МК вручив дипломи своїм вихованцям

Цьогорічний урочистий захід примітний першим випуском фахівців готельно-ресторанної справи

Днями у фоє головного корпусу УжНУ бакалаврські дипломи урочисто вручили студентам факультету туризму та міжнародних комунікацій. Документи про вищу освіту отримали випускники денної та заочної форми спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Наталія Габчак вручає грамоту випускниці

Першою до вітального слова запросили деканесу факультету Наталію Габчак, яка побажала вихованцям наснаги й готовності до дорослого життя і запросила вступати до магістратури. Також пані Габчак наголосила на примітній особливості випуску, адже цьогоріч випускаються перші фахівці готельно-ресторанної справи.

Ігор Король вручає диплом випускнику

До привітань долучилися заступник міського голови Василь Гомонай, проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король, куратори студентів зі спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» Богдана Носа та Андрій Мельник. Випускники також вітали колег і дякували викладацькому колективу підрозділу.

Після нагородження туризмознавців грамотами за активну участь у житті факультету розпочалася церемонія вручення таких омріяних і довгоочікуваних дипломів.

Щиро вітаємо випускників факультету туризму та міжнародних комунікацій і бажаємо кар’єрних звершень у дальшому професійному житті!

Тетяна Боць