До загальноуніверситетської акції прибирання території УжНУ долучився факультет здоров’я людини

Учасники залишилися задоволеними виконаною роботою

20 квітня студенти та професорсько-викладацький склад факультету здоров’я людини долучилися до загальноуніверситетського очищення території УжНУ. Було заплановано чималий обсяг робіт для впорядкування прилеглої території та прибирання навчальних корпусів свого підрозділу.

За роботою

У процесі роботи хлопці косили траву, впорядковували клумби, викопували ями для весняних квітів та ремонтували пішохідні доріжки, кладучи каміння на цементну основу. Дівчата ж мили вікна та парти, висаджували квіти, займалися вологим прибиранням приміщень. Викладачі теж не стояли осторонь – допомагали студентам, працюючи з ними пліч-о-пліч. Після плідної праці всі учасники залишилися задоволеними виконаним. Тепер територія факультету виглядає набагато краще.

Вл. інф.