Ужгородський університет долучився до #Екотолоки_на_Шахті

Акція не буде одноразовою – ужнівці планують продовжувати впорядкування територій, що є візитівками університету й обласного центру загалом

Про впорядкування і перспективи розвитку ботанічного саду УжНУ йшлося під час зустрічі керівництва університету, Закарпатської ОВА та району. Власне з прибирання відомої в Ужгороді локації й розпочали сьогодні #Екотолоку_на_Шахті.

Працівники і студенти УжНУ, службовці обласної та районної адміністрацій, екоактивісти й просто активні містяни зібрали кілька сотнень мішків різноманітного сміття. Непотріб відсортували: щось піде на переробку, щось стане в пригоді при опаленні. Важливо, що акція не буде одноразовою – ужнівці планують продовжувати впорядкування територій, що є візитівками університету й обласного центру загалом. Більше – у відео.

Відео Віталія Завадяка