Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Філфак продовжує традицію спільних походів до театру

Постановки за творами класиків сприяють всебічному розвитку студентів і є важливим елементом розвитку їхньої кваліфікації

0 783
Філфак продовжує традицію спільних походів до театру
Дружні філфаківці
25 вересня студентсько-викладацький гурт філологічного факультету УжНУ разом із деканом Галиною Шумицькою вирушив на виставу за мотивами творів Тараса Шевченка «Посланіє…». У головній ролі постановки – заслужений артист України Михайло Фіца.
Філфак продовжує традицію спільних походів до театру
Михайло Фіца

«Моновистава «Посланіє» у виконанні Михайла Фіци, – талановитого актора, вихідця із Закарпаття, – безперечно, стала вартою уваги. Вважаю, що студентам факультету вона відкрила нові грані в пізнанні феномена Шевченка і стала своєрідним майстер-класом у вмінні декламації поетичних текстів, загалом в ораторському мистецтві. Такі театральні постановки сприяють всебічному розвитку наших вихованців і є важливим елементом розвитку їхньої кваліфікації», –  коментує побачене й почуте доцент кафедри української літератури Оксана Кузьма.

Завкафедри української літератури професор Валентина Барчан звернула увагу на інтерес студентів факультету до такого роду навчання: «Просто чудово, що наша молодь може сприймати настільки глибоко філософські й національно важливі речі, про які говорилося у постановці. Саме реакція молодої публіки, щира, жива реакція, – це те, чого хотів досягти актор, те чого хотів досягти сам автор!».

Філфак продовжує традицію спільних походів до театру
Інна Леньо та Ангеліна Каменца

Студентство філфаку і справді було вражене ефектною постановкою та антуражем самого виступу.

Думками від вистави й від самої «подорожі» в театр поділилися україністки-третьокурсниці Інна Леньо та Ангеліна Каменца: «Саме ось такі походи в театр, музей чи художню галерею й роблять філфак ідеальним місцем для студентів, де вони можуть розвиватися як особистості та здобувати справді гідну освіту.

Нам було надзвичайно цікаво послухати декламування добре відомих творів у виконанні Михайла Фіци. Багато чули про цього актора. Виступ вражає своєю експресією та енергетичною силою. Думаємо, цю силу відчув і весь зал!».

Юлія Шипович
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.