Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Хіміки прийняли першокурсників до факультетської родини та обрали міс

Першою красунею підроздлу стала Павла Урбан

0 485
Ведучі свята
Ведучі свята
Свята на хімічному факультеті традиційно відбуваються в теплій сімейній атмосфері. Не винятком став День першокурсника – 2018, який влаштували у великому залі ректорату сьомого листопада.

Третьокурсники Марта Крулікевич і Юрій Ятчук проводили захід невимушено й ні на мить не дали глядачам засумувати.

Василь Лендьел
Василь Лендьел

Захід розпочали з вітального слова декана хімфаку Василя Лендьела до першокурсників: «На початку вересня, коли була посвята, ви почули настанови викладачів, а потім поради від старшокурсників. І нарешті модулі позаду, нині ваше свято. Бажаю, щоб ви були веселі, коли це доречно. Хай буде що згадати, скористайтеся всіма можливостями університету, зокрема вступайте до магістратури».

Шоу-програму відкрили першокурсниці в білих халатах, які виконали запальний танок. Відтак ведучі підготували порцію професійного гумору, у жартівливій формі розповівши про хімічні елементи.

Хіміки прийняли першокурсників до факультетської родини та обрали місІ ось перше дефіле шістьох претенденток на корону — у ділових костюмах. Крім того, учасниці продемонстрували справжню українську вроду в національних строях. Фішкою, що справила враження (особливо на представників інших факультетів) стала демонстрація хімічного досліду прямо на сцені під час третього виходу. Також був інтелектуальний конкурс.

Поміж тим пісенними номерами тішили студенти Мілан Мателешко, Анетта Гельмеці, Ліза Сейпі. Валерія Омелюк зробила пародію на відому пісню — «Цвет настроения щелочь», також розчулила ліричним вокалом. Гумористичні сценки підготували команди першокурсників і старшокурсників.

Родзинкою став батл між студентами й викладачами. Треба було відповісти на питання, як-от: скільки хвойних дерев у дворику хімфаку? (26), скільки сходинок у будівлі факультету? (62), скільки деканів очолювало підрозділ за час його існування (12). Наставники поступилися молоді на один бал.

Хіміки прийняли першокурсників до факультетської родини та обрали місПід час концерту першокурсники також виконали пісню про свої дебютні кроки на хімічному факультеті та виголосили клятву. Новачків у лавах хімфаку привітали їхні академнаставники Наталія Король і Микола Кут, які побажали наснаги, любові до хімії, екології та подарували два торти.

Хіміки прийняли першокурсників до факультетської родини та обрали місХіміки прийняли першокурсників до факультетської родини та обрали місА от декан із виховної роботи Людмила Роман зазначила: «Студенти старанно готувалися до свята. Дякую всім, хто долучився. Тішить, що до нашої багатодітної сім’ї долучилося чимало нових облич. Бажаю сміливості, ініціативності, самостійності!».

Приємним сюрпризом від Людмили Юріївни стали такі собі лотерейні квитки із додатковими балами до одного з предметів на зимовій сесії, що їх витягували організатори й першокурсники.

Павла Урбан
Павла Урбан

Тим часом гості з нетерпінням чекали оголошення результатів конкурсу краси. Учасниць оцінювало журі у складі декана Василя Лендьела, викладачів Олександра Кохана, Сергія Сухарєва, Максима Фершала, Михайла Ониська та магістранта Володимира Кохана.

Підсумки підбили після дефіле першокурсниць у вечірніх сукнях. Отож, «Міс усмішкою» визнали Марину Головко, «Загадковість» — Уляну Гнатів, «Чарівність» — Каріну Костик, «Жіночність» — Наталію Попович. Першою віце-міс стала Ніколіна Мойш, а «Міс хімічного факультету-2018» — Павла Урбан.

День першокурсника для хіміків та екологів відбувся у справді родинній атмосфері. Це підтверджує, зокрема те, що вечірній макіяж учасницям конкурсу робила доцентка кафедри екології Світлана Делеган-Кокайко, а під час заходу виступали винятково представники хімфаку. Так тримати!

Ольга Брайлян,
фото Миколи Запотоцького
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.