Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Магістри хімфаку — з дипломами

Десятеро випускників спеціальностей «Хімія» та «Екологія» отримали документи про освіту з відзнакою

0 264

Магістри хімфаку — з дипломами

Днями хімічний факультет вручив дипломи своїм випускникам. Цього разу у професійний світ вирушили майже два десятки магістрів.

Серед випускників спеціальностей «Хімія» та «Екологія» – десятеро отримали дипломи з відзнакою.

Вітали молоде покоління хіміків та екологів декан Василь Лендєл, завідувачі кафедр та академнаставники Оксана Зубака та Степан Чундак.

Євгенія Спиридонова з науковим керівником Ярославом Студеняком
Євгенія Спиридонова з науковим керівником Ярославом Студеняком

Заступниця декана з виховної роботи Василина Русин так звернулася до випускників: «Сьогодні ви здолали ще одну вершину, підтвердили свої знання ступенем маґістра. Бажаю й надалі впевнено простувати у своєму професійному житті. У яких галузях ви б не працювали, завжди будьте професіоналами. Ви є дзеркалом нашого факультету, тому несіть гідно цю почесну роль. Будьте людяними,  допомагайте одне одному. А ми завжди будемо пишатися вашими успіхами й досягненнями».

Випускниця факультету Євгенія Спиридонова розповідає, що студентські роки запам’яталися не лише навчанням, а й веселими днями хіміка, першокурсника, міс факультету, які відзначали в докарантинний час. Найбільш теплі спогади, каже дівчина, залишилися з ІІ курсу. «Саме тоді ми почали вивчати аналітичну хімію. Згадую, як після кожної лабораторної поверталася додому з неймовірним враженням і натхненням, тому залишилася саме на цій кафедрі. А період виконання магістерської роботи був насиченим, важким, але надзвичайно цікавим – дав мені зрозуміти, що аналітика — це саме те, чим надалі хочу займатися, тому планую вступати в аспірантуру. Напевно, найціннішим здобутком студентських років для мене є люди, яких я зустріла тут. Викладачі, які навчали нас не тільки хімії, а й допомагали формуватися як особистостям. Неймовірно вдячна їм за терпіння, за допомогу в будь-якій ситуації — з ними ми проходили уроки життя. Також цінною є студентська дружба. Саме тут я знайшла справжніх друзів, які завжди допоможуть і підтримають».

Нових вам вершин, магістри!

Медіацентр УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.