Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Компанія EPAM впроваджує елементи дуальної освіти для спеціальності «Комп’ютерні науки»

Досвідчені ментори ознайомлять третьокурсників-айтівців УжНУ із напрямком бізнес-аналізу

0 144
Студенти ФІТ на екскурсії в EPAM
Студенти ФІТ на екскурсії в EPAM
З 1 вересня цього року на факультеті інформаційних технологій УжНУ апробують тіснішу співпрацю з представниками IT-спільноти: фахівці компанії EPAM викладатимуть курс бізнес-аналітики для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки». До співпраці запрошують також представників інших спеціальностей.

Досвідчені ментори ознайомлять третьокурсників із напрямком бізнес-аналізу, зокрема – роллю бізнес-аналітика в проєктах із розробки програмного забезпечення. Упродовж семестру відбуватимуться лекційні й практичні заняття, студенти матимуть змогу переглядати відеолекції, проходитимуть тестування й працюватимуть у командах над проєктами.

Завершиться курс захистом студентських розробок. Ті, хто в підсумку здобуде понад 80 балів, одержать сертифікат від EPAM. А найкращі студенти матимуть перспективу отримати офер від компанії.

Тож фактично йдеться про запровадження дуальної форми освіти, адже третьокурсників навчатимуть фахівці з найбільшої IT-компанії України, які мають великий досвід роботи у сфері бізнес-аналізу.

Підготовлено за інформацією факультету ІТ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.