Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

До 75-ї річниці вишу в УжНУ представили власну поштову марку

Випущену спеціально до чергового ювілею Ужгородського університету марку погасили ректор Володимир Смоланка та представники Укрпошти й Ужгородського клубу філателістів

2 96
Карантин вніс корективи у життя Ужгородського національного університету – і святкування 75-ї річниці у звичайному форматі немає. Проте в рамках цієї приємної для кожного ужнівця події вже влаштували акцію з озеленення території на БАМі, презентували кілька відеопривітань і навіть зробили погашення особливої марки.
Микола Дудник, Володимир Смоланка та Сергій Калій
Микола Дудник, Володимир Смоланка та Сергій Калій

До 75-ї річниці вишу в УжНУ представили власну поштову марку20 жовтня у фоє головного корпусу вишу відбулося урочисте представлення марки обмеженого тиражу, приуроченої до річниці університету. Варто нагадати, що до 50-літнього ювілею 1995 року був розроблений конверт із зображенням УжНУ.

З дотриманням карантинних норм на заході були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, директор Закарпатської дирекції УкрПошти Сергій Калій, голова Ужгородського клубу філателістів, віцепрезидент асоціації філателісів Микола Дудник та інші представники цих організацій.

«Завдяки зусиллям УкрПошти та Ужгородського клубу філателістів маємо можливість погасити марку, яка була випущена спеціально до річниці нашого вишу. Сьогодні – унікальна подія, яка підкреслює вагу Ужгородського національного університету для нашого суспільства», – відзначив Володимир Іванович.

Після вітальних слів Володимир Смоланка, Сергій Калій, Микола Дудник разом погасили марки штемпелем, а завершальним етапом стало підписання художніх конвертів та власної марки.

Вікторія Кенідра
2 Коментарі
  1. В УжНУ представили власну поштову марку до 75-річчя вишу – KISZó-UA

    […] Медіацентр УжНУ […]

  2. До 75-ї річниці вишу в УжНУ представили власну поштову марку - Про Захід

    […] Після вітальних слів Володимир Смоланка, Сергій Калій, Микола Дудник разом погасили марки штемпелем, а завершальним етапом стало підписання художніх конвертів та власної марки.Вікторія Кенідра Медіацентр УжНУ […]

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.