Молодий науковець УжНУ як запрошений лектор доповідав на найбільшому стоматологічному форумі Середнього Сходу, Північної Африки та Південної Азії

У складі лекторів масштабного заходу, яких зібралося понад 150 з усього світу, Мирослав Гончарук-Хомин представляв Україну одноосібно

Уже через тиждень після участі в Saudi International Dental Conference 2020 (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) викладач стоматологічного факультету й медичного факультету № 2 Мирослав Гончарук-Хомин як запрошений лектор відвідав найбільший стоматологічний форум Середнього Сходу, Північної Африки та Південної Азії – UAE International Dental Conference & Arab Dental Exhibition, що проходив 4–6 лютого у м. Дубаї (ОАЕ).

Упродовж годинної лекції науковець представив власні напрацювання, що стосуються впровадження цифрових протоколів дослідження кісткової тканини щелеп на етапах планування й виконання оперативних втручань. У програмі конференції Мирослав поповнив склад міжнародного лекторського складу Світової спілки цифрової стоматології (Digital Dental Society), де мав змогу виступити разом із фахівцями з Німеччини, Іспанії, Бразилії, Швеції, Італії, Швейцарії, Марокко. У складі лекторів форуму, котрих зібралося понад 150 доповідачів з усього світу, Мирослав представляв Україну одноосібно.

На черзі в молодого науковця серія доповідей на стоматологічних форумах у країнах Європи та Північної Африки.

За інформацією стоматологічного факультету