Міжнародні змагання з програмування «Кубок Векуа» відбудуться на факультеті інформаційних технологій

До участі запрошують охочих з усіх підрозділів нашого вишу

Виповнюється 110 років з дня народження відомого математика, академіка АН СРСР, президента Академії наук Грузинської РСР, одного із засновників Новосибірського академмістечка, першого ректора Новосибірського держуніверситету Іллі Векуа. Також цьогоріч  відзначимо 10-у річницю Міжнародної олімпіади з алгоритмічного програмування «Кубок Векуа».
Ілля Векуа

З цієї нагоди 28 та 29 жовтня на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського університету відбудуться престижні міжнародні змагання з алгоритмічного програмування «Кубок Векуа». До участі запрошуємо охочих з усіх факультетів нашого вишу. З відповідними заявками звертайтеся до координатора цього заходу – завідувача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександра Міци (alex.mitsa@uzhnu.edu.ua).

Додамо, що змагання відбуватимуться паралельно в кількох європейських країнах – Польщі, Румунії, Литві, Латвії та ін. У нашій державі для цього передбачені чотири базові майданчики – в Ужгороді, Харкові, Одесі та Вінниці. Уже десяток команд Західної України надіслали заявки на участь у престижному змаганні.

Директором міжнародного змагання «Кубок Векуа» є Темурі Заркуа, який брав активну участь у цьогорічній міжнародній літній школі з програмування в Ужгороді.

Студенти та викладачі УжНУ з Темурі Заркуа

Чекаємо на активну участь кращих студентів-програмістів Західної України та Ужгородського університету!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін,
доцента Олександра Лавера