Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На фізфаку влаштували благодійний турнір з волейболу

Спортивний захід організували, щоб зібрати кошти для діток Чертезької школи-інтернату до свята Миколая

0 150

Володимир Лазур та Олександр Конопльов
Володимир Лазур та Олександр Конопльов
Від напруги після мозкового штурму та сесійного періоду, який невпинно насувається, завжди рятують заняття спортом. Про це пам’ятають і університетські підрозділи. Нещодавно в «Буревіснику» відбулися змагання з волейболу. Проте не відпочинок був головною метою.

Фізичний факультет став ініціатором благодійного турніру, щоб зібрати кошти для діток, які нині навчаються у Чертезькій школі-інтернаті. Долучитися до змагань могли команди всіх підрозділів вишу – інформацію поширили ще за тиждень до змагань.

«Нещодавно в Україні відзначали День благодійності, а попереду важливе для діточок свято – День святого Миколая, тому наш сьогоднішній захід буде приурочений цим подіям», – зауважив заступник декана Олександр Конопльов. Відтак привітав усіх очільник фізичного факультету Володимир Лазур, побажавши учасникам вдалої гри та плідного збору коштів для важливої цілі.


Приємним сюрпризом для команд став чирлідерський виступ прекрасної половини фізичного факультету. Учасниці конкурсу «Міс фізичний факультет – 2018» на чолі з головою студради Світланою Кузьмою вразили своїм танцем та підтримкою.

До благодійного турніру долучилося 5 команд фізичного факультету («Дівчата-міс», збірні 1-го, 4-го, 6-го курсів та викладачів), два колективи економічного факультету та викладачі ПГК.

Грали у двох групах за коловою системою, тобто кожна команда зіграла 3 волейбольні матчі.

«Ми долучилися до гри, щоб допомогти дітям отримати подарунки у таке велике й важливе для них свято. А ще ми завжди раді з нашими колегами провести товариську спортивну зустріч – уже готуємося до змагань серед викладачів університету», – розповідає викладач Природничо-гуманітроного коледжу Наталія Александра.

Після підбиття підсумків виявилося, що 3-є місце, доклавши неабияких зусиль для успішного виступу, посіла команда економічного факультету.

Підтримати своїх прийшов і голова студради економічного факультету Євгеній Марушкей: «Нашим основним стимулом для участі в турнірі було бажання надати допомогу тим, хто найбільше її потребує, – дітям. Економічний факультет неодноразово займався благодійністю, тож організація 2 команд на турнір не стала чимось несподіваним. Загалом, результатом задоволені, адже в такому форматі важливішою є саме участь, бо найкраща перемога – це розуміння того, що своїми діями допомагаєш іншим».

У фінальному поєдинку зійшлися дві найсильніші команди – викладачі фізичного факультету та ПГК, котрі, до слова, посідають призові місця в змаганнях серед викладачів. Після запеклої боротьби друге місце дісталося команді Природничо-гуманітарного коледжу, перемогу ж вибороли викладачі фізичного факультету.

«Ми не засмутилися через невдачі на волейбольному майданчику: перемога не була для нас головною метою. А от наші викладачі, справді достойні суперники, показали неперевершений результат, тож ми дістали масу задоволення від спортивного дійства», – поділився враженнями гравець команди 1-го курсу фізичного факультету Андрій Рошко.

Організатори турніру висловлюють щиру подяку всім учасникам акції й особисто завідувачу кафедри фізичного виховання доценту Іванові Маріонді за сприяння у проведенні змагань.

Вікторія Кенідра

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.