Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Економічний факультет УжНУ відвідали гості з Грузії

Професори Батумського національного університету ім. Шота Руставелі Паата Арошхідзе та Рамін Тшинарідзе запросили ужнівців у гості до Грузії

0 1 138
Економічний факультет УжНУ відвідали гості з Грузії
Економічний факультет УжНУ відвідали гості з Грузії
Нещодавно на запрошення декана економічного факультету Віталія Сержанова на Закарпаття прибули представники Батумського національного університету ім. Шота Руставелі професори Паата Арошхідзе та Рамін (Мате) Тшинарідзе. Зустрічали почесних гостей у Львові очільник факультету Віталій Сержанов разом із доцентом Віталієм Герзаничем.

Економічний факультет УжНУ відвідали гості з Грузії

В УжНУ гості насамперед зустрілися з ректором Володимиром Смоланкою, проректорами Олександром Рогачем та Мирославою Лендьел. Було підписано двосторонній меморандум про співпрацю. Сторони обмінялися подарунками. Відтак грузинські науковці побували на економічному факультеті з невеликою екскурсією, поспілкувалися на спільні теми, а також узяли участь в урочистостях вручення дипломів цьогорічним випускникам підрозділу.

Оскільки представники далекого Кавказу зацікавлені не лише у співпраці між університетами, а й між містами та областями, то Віталій Сержанов організував для них зустріч із першим заступником голови Закарпатської обласної ради Йосипом Борто, іншими представниками влади краю, мером Ужгорода Богданом Андріївим.

Економічний факультет УжНУ відвідали гості з Грузії

На завершення візиту іноземних гостей ознайомили з визначними місцями Ужгорода, багатонаціональною культурою і, звичайно, ужгородською кавою.

Паата Арошхідзе та Рамін Тшинарідзе зізналися, що приємно вражені теплим прийомом, зацікавлені у налагодженні плідної співпраці між університетами, а в перспективі – між Аджарською Автономною Республікою Грузії і Закарпатською областю України. Звісно ж, запросили представників Ужгородського національного університету до Грузії.

Вл. інф.
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.