Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Науковці-психологи УжНУ оцінювали роботи учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних проєктів МАН

Цього року конкурс-захист складався із заочного оцінювання дослідницьких робіт, постерного захисту й наукової конференції

0 52

Науковці-психологи УжНУ оцінювали роботи учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних проєктів МАН

Мала академія наук – простір, де старшокласники здобувають нові знання,  та середовище, в якому молодь формує свої вміння до творчої самостійної роботи. Цього року конкурс відбувся в незвичному форматі й зі змінами в правилах. Конкурс-захист складався із заочного оцінювання дослідницьких робіт, постерного захисту й наукової конференції.

Голова журі секції «Психологія» наукового відділення «Хімія та біологія» професорка Уляна Михайлишин привітала учасників, наголосивши: «Мала академія наук України є осередком формування наукового інтелектуального потенціалу України. Нині підбиваємо підсумки конкурсу-захисту, який є кульмінацією вашого першого наукового дослідження. Сподіваємося, що процес наукового пошуку стане для вас незабутнім досвідом. Ви мали змогу переконатися, що наука психологія цікава й захоплива. Ми ж не тільки даємо вам поради, навчаємо, є вашими керівниками чи суддями, а й дістаємо від вас велику енергію оптимізму, надію на те, що українська наука буде розвиватися».

Учасники конкурсу-захисту виявили наполегливість, цілеспрямованість та інтелект. Старшокласники представили до уваги журі оригінальні проєкти розмаїтої тематики. Досліджували, зокрема, феномен прокрастинації в навчальному процесі; лідерство як інструмент управління; чинники, що впливають на суїцидальну поведінку підлітків та шляхи зниження можливості суїциду; вплив COVID-19 на психологічний стан підлітків та його особливості; кібербулінг у підлітковому середовищі; подолання кризових явищ у шкільному середовищі; мотивацію учнів початкових класів до навчання: психологічний аспект; соціально-психологічний клімат групи у підлітковому віці.

Члени журі секції «Психологія» наукового відділення «Хімія та біологія» (завкафедри психології, докторка психологічних наук, професорка Уляна Михайлишин, доцент кафедри психології Констянтин Борщ та викладачка кафедри Інна Юхименко) оцінили учасників конкурсу, відзначивши, що набутий досвід стане фундаментом для дальших професійних звершень і побажали завжди вірити у свої сили, іти до поставленої мети.

Уляна Михайлишин подякувала науковим керівникам, директорам шкіл за надання допомоги учням у розкритті творчих і наукових здібностей; також запросила учасників продовжити навчання в УжНУ, зокрема на спеціальності «Психологія».

Кафедра психології вітає юних учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів. Нехай Ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності в майбутньому. Хай мрії справджуються, життя наповнюється радісними подіями на землі нашої мирної Батьківщини!
За інформацією кафедри психології
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.