Випускники медфаку вирішили закоренити традицію озеленення

Завдяки молоді біля гуртожитку №2 з’явилися 4 вічнозелені туї: чи виросте випускнича алея – покаже час

Випускники медфаку вирішили закоренити традицію озеленення

Зробили корисну для міста справу, а разом із тим започаткували гарну традицію випускники медичного факультету – 21 червня висадили деревцята туї біля гуртожитку, в якому провели незабутні моменти студентського життя.
Юрій Скрипинець

Керівництво медфаку разом зі студентським активом вирішили поєднати приємне й корисне: озеленили ділянку перед гуртожитком №2, у якому мешкають студенти-медики, та започаткували гарну традицію озеленення. Місце обрали неспроста, адже саме тут вони вчилися, розважалися, дружили й закохувалися.

Михайло Кочмарь

Староста VI курсу Юрій Скрипинець каже:«Ця ідея зародилася вже давно й дістала підтримку студентів. Нам хотілося попрощатися з університетом по-особливому, залишити щось добре на згадку про себе. Так вирішили започаткувати висадження деревцят туї біля гуртожитку. Чому саме туї? Це вічнозелені дерева, які зовсім невибагливі у догляді, тож сподіваємося, що з часом зможемо порадіти цілій алеї. Приємно, що ідею підтримали не лише на факультеті, а й у гуртожитку та без проблем дозволили висадити дерева саме тут».

«У цьогорічному випуску дуже активні студенти, які постійно брали участь у житті факультету, тож самі й запропонували влаштувати таку акцію. Вони віддали вагому частину життя університету й таким чином залишають свій слід в альма-матер», – зауважує заступник декана медичного факультету Михайло Кочмарь.

Чи приживеться традиція, побачимо з часом, однак сподіваємося, що чотири туї, висаджені випускниками 2018 року, порадують їх і через десятиліття.

Ксенія Шокіна