Окрім іншого, Вчена рада проголосувала за створення навчальної лабораторії психології у структурі кафедри військової підготовки та об’єднання кафедри теорії і методики фізичного виховання й кафедри фізичного виховання

Останнє в навчальному році засідання Вченої ради Ужгородського університету
Під час червневого засідання Вченої ради УжНУ оголосили призерів традиційного конкурсу на кращу монографію. Загалом, участь у ньому взяли 4 видання природничого спрямування та 14 – гуманітарного.

Переможцями в номінації «Природничі видання» стали праці:

• «Явища частотної та просторової дисперсії в складних напівпровідникових сполуках» (Л.Сусліков, І.Студеняк);
  •  «Венозні трофічні виразки» (В.І.Русин, В.Корсак, В.В.Русин, Я.Попович, О.Носенко, С.Калинич, О.Кочмарь) та «Хірургічне лікування тромбозів нижньої порожнистої вени» (В.І.Русин, В.Корсак, Я.Попович, С.Бойко, І.Лурін, П.Болдіжар, Ю.Левчак);
  • «Артеріальна гіпертензія у дітей підлітків: патогенетичні механізми, фактори ризику, можливості корекції» (О.Горленко, О.Дебрецені, Н.Сочка).

Кращими монографіями серед гуманітарниБлизько 20 видань представили науковці УжНУ в конкурсі «Краща монографія – 2017»х визнали такі:

• «Історія, що об’єднує. Нариси новітнього транскордонного співробітництва у Карпатському регіоні» (за заг. ред. С.Устича);
  • «Механізм забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб: національний та міжнародний аспекти» (за заг. ред. О.Рогача, М.Савчина, М.Менджул);
  • «Економіка та економічна безпека держави. Теорія та практика» (за заг. ред. В.Приходька, О.Єгорова).

Для всіх авторів-переможців та учасників передбачено матеріальне заохочення.

Близько 20 видань представили науковці УжНУ в конкурсі «Краща монографія – 2017»Після оголошення результатів конкурсу члени Вченої ради традиційно рекомендували до друку низку видань, затвердили теми дисертаційних досліджень. Також затвердили кандидатів на призначення іменних стипендій студентам за результатами літньої сесії на І семестр 2018/2019 н.р, установили ліміт стипендіатів у розмірі 45 % від контингенту студентів, які навчаються на державне замовлення, затвердили зміни до Правил прийому до ДВНЗ «УжНУ» та Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ у 2018 році.

Крім того, Вчена рада проголосувала за створення навчальної лабораторії психології у структурі кафедри військової підготовки, об’єднання кафедри теорії і методики фізичного виховання та кафедри фізичного виховання.

Насамкінець ректор Володимир Смоланка побажав присутнім успішної роботи та гарного відпочинку влітку.

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа