Ветерани, повернувшись з фронту після перемоги, могли б у разі бажання викладати предмет «Захист Вітчизни» у школах

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся із завідувачем кафедри соціології та соціальної роботи Ужгородського університету Федором Шандором, що нині відомий усьому світу як професор з окопу.

Професор Федір Шандор з міністром Сергієм Шкарлетом обговорили освітньо-виховний потенціал українських захисниківГоворили про початок нового навчального року, формат освітнього процесу, виклики, які нині існують в освіті під час війни та шляхи їхнього подолання, – повідомив урядовець у своєму телеграм-каналі.

Закарпатському інтернет-порталу «Varosh» Федір Шандор дещо деталізував предмет розмови. Зауважив, що передусім обговорювали питання освітньої складової для ветеранів, котрі повернуться з фронту після перемоги (а таких буде понад мільйон), як їх залучити в освітній і виховний процес, наприклад, викладання предмету «Захист Вітчизни».

Дякую Герою освітнього фронту за відвагу, роботу за покликом і патріотизм.
Пишаємося ми, пишаються студенти і вся Україна! – відзначив Сергій Шкарлет.