Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Кафедрра психології УжНУ долучилася до підтримки внутрішньо переміщених осіб на Закарпатті

Проєкт передбачає тренінги, лекції, семінари й практикуми з актуальних проблем і завдань роботи з різними категоріями людей, що переїхали із небезпечних територій

0 1 217

Кафедрра психології УжНУ долучилася до підтримки внутрішньо переміщених осіб на Закарпатті

Днями в рамках ініціативи кафедри психології факультету суспільних наук УжНУ та громадської організації «Неємія», яка є імплементаційним партнером Верховного комісаріату ООН у справах біженців в Україні, відбулася зустріч завідувачки кафедри психології, професорки Уляни Михайлишин та координаторки проєкту «Допомога внутрішньо переміщеним особам у Закарпатській області», доцентки кафедри психології Оксани Смук з директоркою ГО «Неємія» Тетяною Мачабелі.

Викладачі й студенти кафедри разом з ГО «Неємія» у рамках проєкту беруть участь у наданні соціально-психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Серед актуальних напрямів роботи – запобігання булінгу щодо дітей ВПО та мобінгу дорослих, виявлення проявів девіацій та адикцій, психологічного стану та розладів серед людей, що зазнали впливу травматичих подій війни.

Також обговорюються питання, як підтримати себе та близьких, як керувати емоціями у складні часи, як угамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах, як планувати в часи невизначеності та де знайти ресурси для цього. Цікаво, що в межах проєкту працюють професійні психологи з навичками допомоги людям, а також ті, хто прагне професійно підготуватися й стати до найважливішої в цей час роботи.

Проєкт передбачає тренінги, лекції, семінари й практикуми з актуальних проблем і завдань роботи з різними категоріями внутрішньо переміщених осіб, що забезпечує підвищення рівня фахових знань студентів, сприяє формуванню практичних умінь і навичок.

Здобуті в процесі цієї ініціативи додаткові знання й навички дадуть змогу забезпечити сталість результату проєкту й надати додаткові можливості поліпшення матеріально-технічної складової навчання.

Медіацентр УжНУ – за інформацією кафедри психології УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.