Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Стомат УжНУ готує фахівців з усіх видів стоматологічних послуг

Нині в підрозділі здобувають якісну освіту півтисячі студентів з України, близько 200 — з іноземних країн, 225 інтернів

0 151
Сучасний стоматологічний факультет — півтисячі студентів з України, близько 200 — з іноземних країн, 225 інтернів. Кадровий потенціал — 11 докторів і 51 кандидат медичних наук.
Євген Костенко
Євген Костенко

Про це під час чергового засідання Вченої ради інформував декан Євген Костенко. Додипломну підготовку на підрозділі забезпечують кафедри терапевтичної стоматології; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та онкостоматології; ортопедичної; дитячої стоматології; фундаментальних медичних дисциплін; клініко-лабораторної діагностики та фармакології; клінічних дисциплін.

Кафедри стоматології післядипломної освіти з курсом терапевтичної та ортопедичної стоматології, а також стоматології дитячого віку, надають післядипломну освіту.

«Одним із досягнень є створення університетської стоматологічної поліклініки з 60 установками, яка має ліцензії для надання всіх стоматологічних послуг. Таким чином, поліклініка забезпечує потужну навчальну базу для студентів», — зазначив Є.Костенко.

Крім того, здобувачі фаху мають змогу проходити практику в клініках Словаччини. Факультет налагодив широку міжнародну співпрацю, зокрема із закладами Угорщини,  Італії. Разом із закордонними партнерами видає «Intermedical Journal».

Активно функціонують спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій за спеціальностями «Хірургія» та «Стоматологія», у яких захистилися близько 20 науковців.

Стоматологічний факультет стрімко розвивається, про що свідчить і розширення будівлі підрозділу — триває зведення третього поверху.

Ольга Брайлян

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.