Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентам Українсько-угорського навчально-наукового інституту подарували найновіші видання з історії політики та дипломатії

Колектив кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції щиро дякує консульству за подаровані книги

0 178
За сприяння Генерального консула Угорщини Йожефа Бугайла студенти-міжнародники Українсько-угорського навчально-наукового інституту (УУННІ) отримали найновіші видання з історії світової політики та дипломатії країн Європи.
Студентам Українсько-угорського навчально-наукового інституту подарували найновіші видання з історії політики та дипломатії
Василь Беликанич зі студентами вивчають подаровані книги

Як зазначив заступник директора наукового Центру Кроссроудс Василь Беликанич, подарована література з міжнародних відносин та питань зовнішньої політики надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчального процесу в Інституті.

Студенти також оцінили подарунок. «Монографії, дипломатичні документи, видання з історії дипломатії стануть у нагоді при підготовці до колоквіумів, семінарських занять тощо», – підкреслила студентка -міжнародниця третього курсу Оршоя Костур.

Колектив кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції щиро дякує за подаровані книги і надалі сприятиме активній співпраці із консульством Угорщини.

За інформацією завідувача кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції Єви Кіш
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.