Керівник агентства «GoodSellUs», ментор Garage48 Кирило Брагін наголошував на навичках, зокрема й технічних, яких потребує від маркетолога сучасний ринок праці

22 березня на кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту виступив з лекцією про сучасні навички маркетолога керівник агентства «GoodSellUs», ментор Garage48 Кирило Брагін.

Студентів кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту навчали маркетингових премудрощівПід час виступу гість наголошував на навичках, у тому числі й технічних, яких потребує від маркетолога сучасний ринок праці, на професійних уміннях, що є визначальними для успіху.

Під час розмови доцента Вікторії Бондаренко з Кирилом Брагіним було обговорено можливості глибшого опанування студентами сучасних інструментів інтернет-маркетингу, які є найактуальнішими на ринку.

Студенти й викладачі кафедри висловлюють удячність Кирилові Брагіну за плідну зустріч!

Вл. інф.