Студентка УжНУ стала другою на дівочому міжнародному конкурсі ICPC AlgoQueen 2024

Щиро вітаємо першокурсницю факультету інформаційних технологій Анастасію Товтин з чудовим результатом і бажаємо наступних перемог!

Міжнародне змагання ICPC AlgoQueen 2024 –The Girl’s Programming Cup 2024 залучило до участі декілька тисяч дівчат з усього світу. До фінального раунду потрапило 135 найкращих. На цьому етапі їм було запропоновано розв’язати 8 задач упродовж трьох з половиною годин.

За результатами фінального змагання, першокурсниця факультету інформаційних технологій Анастасія Товтин посіла абсолютне ІІ місце у світі. Перше ж виборола ще одна українка – Софія Мельник, яка навчається в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Турнірна таблиця тут.

Таблиця призерів

Запис церемонії нагородження можна переглянути за лінком. На 28:56 цього ролика організатори поздоровляють Анастасію Товтин з успішним виступом.

Вітаємо нашу лауреатку з прекрасним результатом і бажаємо наступних звершень!

За інформацією факультету інформаційних технологій
1 Коментар
  1. Студентка УжНУ здобула срібну медаль на міжнародному змаганні дівчат-програмісток

[…] повідомили у медіацентрі Ужгородського національного […]