Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти факультету туризму та МК зустрілися з тревел-блоґером Віктором Стиничем

Гість дав юним туризмознавцям чимало корисних порад, що стануть у нагоді мандрівнику

0 151
Про подорожі як спосіб життя днями студентам факультету туризму та МК розповів ужгородський тревел-блоґер, автор проєкту «Подорожуй» Віктор Стинич.
Віктор Стинич спілкується зі студентами
Віктор Стинич спілкується зі студентами

Лекція «Як перетворити подорожі на стиль життя та джерело доходу» зібрала справді чимало слухачів. Вітала гостя на запрошення викладачки кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Мар’яни Попик деканеса підрозділу Наталія Габчак.

Гість розповів про свій шлях до створення бізнесу, що базується на подорожах. Нині на рахунку Віктора вже майже 60 відвіданих країн, а ще – чимало цікавих проєктів: тревел-зустрічі, бізнес-сніданки, тревел-школа, блоґ.

Віктор поділився з молоддю не лише секретами успіху й організації власної справи, але й розповів чимало корисних лайфгаків, що стануть у нагоді мандрівнику. Так, приміром, дав поради, як зробити подорож бюджетною та комфортною водночас, поділився способами пошуку ловкостів, житла та планування подорожей. До всього радив підлаштовувати мандрівки під державні вихідні, а відпустку – під квитки, а не навпаки.

Крім того, студенти дізналися, як економити і навіть заробляти на подорожах завдяки системах лояльності, знижках та кешбеках.

Ще один корисний блок – про труднощі в подорожах, необхідність медичного страхування та щеплень (для африканських країн).

Студенти факультету туризму та МК зустрілися з тревел-блоґером Віктором СтиничемСтуденти, зізнаються, прикладом та порадами Віктора надихнулися, а отже, – будуть сміливішими й більш обізнаними у плануванні самостійних мандрівок.

Медіацентр УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.