Студенти-історики пробували свої сили у написанні наукових статей

Науковці-початківці висловили вдячність за організацію презентації їхніх здобутків і виявили бажання брати участь у наступних таких заходах

На факультеті історії та міжнародних відносин презентували збірник студентських наукових праць. На заході, крім шістьох студентів – авторів наукових публікацій (через дистанційну форму навчання не всі змогли прийти), були також присутні і викладачі-рецензенти – Надія Керецман, Ігор Шніцер та Наталія Радченко

Студенти писали наукові праці під редакцією Наталії Радченко. Варто відзначити, що дослідники-початківці дуже плідно попрацювали. Під час заходу юні науковці мали нагоду не лише побачити результат своєї роботи, а й отримати по примірнику збірника, який даруватиме теплі спогади про можливість спробувати себе у науковій роботі. Студенти переконані, що будуть і надалі продовжувати свою дослідницьку працю.

Науковці-початківці висловили вдячність за організацію заходу й виявили бажання брати участь і в дальших презентаціях.

За інформацією факультету історії та МВ