На базі УжНУ може з’явитися сучасний кампус для ІТ-освіти

Міносвіти ініціативу підтримує – на часі активізація роботи з партнерами

На базі УжНУ може з’явитися сучасний кампус для ІТ-освіти

Сьогодні в Ужгороді відбулася робоча зустріч голови Закарпатської ОВА Віктора Микити з першим заступником міністра освіти і науки України Андрієм Вітренком, ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та Президентом Малої академії наук України Станіславом Довгим.

На порядку денному — питання інтеграції в позашкілля Закарпаття принципово нового напрямку — ІТ-освіти.

Обговорили стратегію, яку  обласна адміністрація та Ужгородський університет розробляють спільно з IT Cluster Transcarpathia. Було розглянуто можливість побудови нового сучасного кампусу за європейськими стандартами на базі університету.

Це принципово нове рішення, спрямоване на виховання й навчання обдарованої молоді Закарпаття, яка бачить своє майбутнє в ІТ, за принципами максимальної доступності до сучасних технологій. Учасники проєкту вивчають європейський досвід у цьому напрямку.

Міністерство освіти і науки ініціативу підтримує, тож на часі активізувати роботу з партнерами.