Студенти УжНУ ініціювали збір великодніх кошиків для тих, хто в скруті, – долучайтеся до благодійності!

Продукти можна принести ще сьогодні, 29 квітня, до 17:00 на прохідну ректорату УжНУ (пл. Народна, 3)

Що у вас буде на великодньому столі? Певно, пасочка, крашанки, шматочок ароматного шовдаря, свіжа городина й фрукти? Є люди, які не мають можливості зібрати навіть мінімум до великоднього кошика. Тому представниці Волонтеріату УжНУ Аня Андрусяк і Віолета Білей та керівниця студпростору Aura Academica Ірина Микулин ініціювали збір продуктів для тих, хто їх потребує.
Аня Андрусяк

«Ми вирішили зібрати продукти найпершої потреби, паски та ласощі для малозабезпечених і багатодітних сімей, для одиноких людей старшого віку, – пояснює студентка медичного факультету Аня Андрусяк. – Усе це розвеземо напередодні Великодня у родини. Пакунки збираємо до 5 кілограмів. У них кладемо пасочку, крупи, цукор, макарони, олію, яйця, борошно, солодощі. Уже зібрали близько 50 пакунків. Думаємо, що зможемо організувати близько 70–100 наборів».

Зі слів благодійниць, люди допомагають по-різному: хтось купує кілька позицій зі списку, хтось готує повністю цілий набір, хтось самостійно випікає паски, а хтось приносить солодощі власного приготування. Долучилося також багато студентів з-за меж міста: передали гроші, на які дівчата придбали проднабори й відзвітували чеками.

Ірина Микулин

Студентка факультету міжнародних економічних відносин Ірина Микулин каже: «Минулого року була акція масштабніша. Тоді ми обійшли близько 500 сімей. Таким чином ми сформували велику базу контактів. Серед них виокремили так звану критичну групу. Ми знаємо цих людей і знаємо, що вони в найбільшій скруті. Тому цього року робимо акцент саме на цих людях і плануємо охопити близько 70 сімей. Приємно, що цього року в місті з’явилося багато маленьких ініціативних груп, які так само збирають допомогу. Звісно, могли б розділити ці 70 наборів на більшу кількість людей, але вирішили упакувати їх максимально добротно і корисно».

Завтра, 30 квітня, кажуть волонтерки, потрібна буде допомога з довозом пакунків у родини, тому запрошують долучитися власників авто.

Продукти ж можна принести ще сьогодні, 29 квітня, до 17:00 на прохідну ректорату УжНУ (пл. Народна, 3).

Якщо залишилися питання – телефонуйте: +380988387493 (Ірина)

Ксенія Шокіна