Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

У ПГК відбулася V олімпіада-конкурс «Юний інформатик»

Педагогічний і студентський колективи коледжу щиро вітають призерів та учасників і запрошують до своєї дружної сім’ї!

0 110
Учасники олімпіади
Учасники олімпіади
Минулого тижня у природничо-гуманітарному коледжі УжНУ відбулася V олімпіада-конкурс «Юний інформатик». У заході взяло участь близько 20 учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл Ужгорода, Ужгородського та Великоберезнянського районів.

Володимир Росоха, Олександр Лавер та Наталія Александра
Володимир Росоха, Олександр Лавер та Наталія Александра
Під час олімпіади
Під час олімпіади

Захід відкрив директор коледжу Володимир Росоха, який розповів гостям про конкурси, що заплановані для дев’ятикласників, про головну мету проведення олімпіади з інформатики та можливості розвитку в коледжі.

Потім із вітальним словом виступив голова журі олімпіади, завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій УжНУ Олександр Лавер. Він детально охарактеризував співпрацю факультету з цикловою комісією програмування та інформаційних технологій і дальше навчання випускників коледжу на факультеті.

Перевірка завдань
Перевірка завдань

Голова циклової комісії програмування та інформаційних технологій Наталія Александра розповіла про історію проведення олімпіади, успіхи колишніх учасників конкурсу, які продовжили своє навчання в коледжі. Також Наталія Володимирівна представила присутнім програмне забезпечення «ProzzoraОлімпіада», розроблене нашим колишнім студентом, яке було використано під час перевірки олімпіадних робіт.

Після офіційної частини учасники перейшли до комп’ютерного класу, де мали змогу продемонструвати свої знання інформатики, виконавши комп’ютерне тестування теоретичних знань та практичні завдання в текстовому редакторі MS Word і табличному процесорі MS Excel.

З учасниками олімпіаді Віталій Грінчук
З учасниками олімпіади Віталій Грінчук

Після того, як учасники завершили свою роботу, їх чекала зустріч зі студентами 4-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», які брали участь у І-й олімпіаді. Віталій Грінчук продемонстрував останні свої розробки: навчальну програму «Зоряне небо» та соціальну мережу «ComMet». Учні мали змогу почути всю необхідну інформацію про навчання в коледжі та перспективи їх розвитку як фахівців із програмування.

Тим часом паралельно тривала перевірка завдань членами журі. У підсумку маємо такі результати:

І місце – Олександр Ісак, учень Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6;
ІІ місце – Олексій Рудейчук, учень Малоберезнянської ЗОШ І–ІІІст.;
Павло Кордан, учень Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. №12;
ІІІ місце – Даниїл Дуб, учень Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. №12;
Юрій Дуб, учень Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. №12;
Владислав Мікла, учень Середнянської ЗОШ І–ІІІст.

Усі призери олімпіади-конкурсу були нагороджені грамотами та заохочувальними призами, а переможець ще отримав сертифікат на безкоштовне відвідування підготовчих курсів.

У ПГК відбулася V олімпіада-конкурс «Юний інформатик»Педагогічний і студентський колективи коледжу щиро вітають призерів та учасників і запрошують до своєї дружної сім’ї!

За інформацією природничо-гуманітарного коледжу УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.