У Студмістечку УжНУ триває інструктування щодо правил проживання в гуртожитках

Цього тижня заступник директора Студмістечка Валерій Некачайло розповідає новачкам і нагадує старшокурсникам, як правильно поводитися в багатокімнатних домівках

Наприкінці серпня традиційно відбувається поселення в студентські помешкання. Одним із етапів процедури є інструктаж щодо правил внутрішнього розпорядку й техніки безпеки.

Тому цього тижня заступник директора Студмістечка УжНУ Валерій Некачайло розповідає новачкам і нагадує старшокурсникам, як правильно поводитися в багатокімнатних домівках.

У Студмістечку УжНУ триває інструктування щодо правил проживання в гуртожитках
Валерій Некачайло інструктує молодь

Інструктаж для мешканців гуртожитків № 1–3 відбувається в читальній залі другого студентського помешкання. Юнаки й дівчата заходять групами й слухають настанови Валерія Вікторовича.

Відтак ознайомлюються з правилами в друкованому форматі й засвідчують власну поінформованість підписом.

Серед основних настанов для студентів, які поселилися в гуртожиток:

• Своєчасно оплачувати за проживання щоквартально (кожних три місяці по 1320 грн): до 1 вересня, до 20 числа листопада, лютого, травня.
  • Підтримувати чистоту в кімнатах та місцях загального користування (вбиральня, душ, кухня, коридор тощо).
  • Якщо є потреба ремонту батарей, електроустаткування чи роботі столяра, залишити заявку в спеціальному журналі на прохідній.

Без дозволу коменданта в гуртожитках НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

• переселятися з однієї кімнати до іншої;
  • користуватися електричними обігрівачами, плитами;
  • улаштовувати масові заходи;
  • запрошувати сторонніх осіб після 23.00.

Крім того, ЗАБОРОНЕНО курити, користуватися кальянами, вживати спиртне, наркотичні й токсичні речовини, порушувати тишу і спокій, заводити домашніх тварин.

Залежно від порушення студенти дістають зауваження, догани, відмову в поселенні.

Щоб уникнути нещасних випадків не варто сідати на підвіконня; слід вимикати газ після користування плитою на кухні; зачиняти двері кімнати; при перших симптомах захворювання, звертатися до лікаря.

Тож бажаємо студентам адаптуватися до умов у гуртожитках і жити на повну :).

Ольга Брайлян