Нові форми у профорієнтаційній та навчальній роботі, академічна мобільність, оприлюднення наукових досягнень – у планах УжНУ на 2017–2018 н. р.

Привабливість університету для молоді – одне з основних завдань для реалізації

На розширеному засіданні Вченої ради, крім доповіді про діяльність за минулий навчальний рік, ректор УжНУ також представив завдання на рік прийдешній.
Розширене засідання Вченої ради УжНУ

Зокрема, заплановано продовжити оновлення матеріально-технічної бази, проведення капітальних ремонтів у навчальних приміщеннях та гуртожитках.

Володимир Смоланка

Значну увагу приділять і представленню результатів наукових досліджень у системах Web of Science, Scopus, Index Copernicus, Google Scholar.

Пріоритетним залишається впровадження інноваційних форм у навчальний процес. Із метою задовольнити потреби сьогодення відкриватимуть нові спеціальності та спеціалізації на різних факультетах. Для студентів, викладачів і надалі надаватимуть можливість академічної мобільності.

Крім того, Володимир Іванович зауважив:

– У майбутньому навчальному році ми будемо шукати й упроваджувати нові форми та методи профорієнтаційної роботи для того, щоб про наш університет знали більше, аби молодь хотіла вступати в УжНУ.

Атестат професора ректор вручає деканові стоматфаку Євгенові Костенку

Також під час засідання деканові стоматологічного факультету Євгенові Костенку вручили атестат професора. Своєю чергою, представник фізичного факультету Антон Когутич здобув атестат старшого дослідника.

Насамкінець ректор подякував викладачам за плідну роботу, побажав міцного здоров’я, реалізації задуманого, привітав із Днем знань і запросив на святкування.

Ольга Брайлян