Вчена рада УжНУ затвердила фінансовий план на поточний рік

Схвалена й моніторингова справа на підтвердження статусу національного університету

Ужгородський університет затвердив фінансовий звіт за 2018 рік і схвалив бюджет на 2019-й. Відповідні рішення з’явилися під час засідання Вченої ради, яке відбулося 21 березня.

Вчена рада УжНУ затвердила фінансовий план на поточний рікНа початку заходу ректор Володимир Смоланка вручив атестати доцентам Ірині Нестеровій (кафедра кримінального права), Світлані Костенко (кафедра ортопедичної стоматології), Володимирові Мельнику (кафедра дитячої стоматології), а також передав Петру Джупі (кафедра терапевтичної стоматології).

Відтак із доповіддю виступила головний бухгалтер вишу Руслана Вовчанська, повідомивши: у 2018 році обсяг надходжень загального фонду сягнув 200,4 млн грн, а спеціального — 212,9 млн грн.

Звітує Руслана Вовчанська

«Уперше за історію університету надходження спеціального фонду перевищили надходження загального. Це, зокрема, дозволило виконати заплановані закупівлі», — наголосив проректор Олександр Рогач.

Торік за платні освітні послуги вишу надійшло понад 196 млн грн. На поточний і капітальний ремонт витратили близько 17 мільйонів гривень. На фундаментальні та прикладні дослідження торік спрямували 11,6 млн грн (загальний фонд) і півтора – зі спеціального. 62 % витрат було виділено на оплату праці.

Вчена рада УжНУ затвердила фінансовий план на поточний рікЗапланований бюджет на 2019 рік склав понад 235 мільйонів гривень загального фонду та 238 млн грн спеціального. Кошторис витрат Студентської ради УжНУ перевищує мільйон гривень.

Олександр Сливка

Затвердивши фінансові звіт і план, члени Вченої ради схвалили моніторингову справу на підтвердження статусу національного університету.

Перший проректор Олександр Сливка повідомив про три основні розділи аналізу (освітньо-наукова діяльність, порівняльні показники, місце вишу в рейтингах). Відповідний документ необхідно надіслати Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти до 30 червня.

Під час засідання присутні розглянули атестаційні справи, рекомендували до друку 10 вісників, збірників матеріалів конференцій, підручників, посібників, схвалили матеріали ліцензійних та акредитаційних справ. Традиційно затвердили теми дисертаційних досліджень, освітні програми та навчальні плани підготовки здобувачів вищої освіти, надали дозвіл на наукове керівництво.

Ольга Брайлян