УніверТЕКА: бібліотека ім. М.Берчені, відділ періодики та читальна зала гуртожитку №4

До вашої уваги черговий випуск відеоекскурсій Науковою бібліотекою УжНУ

Відеоекскурсії Науковою бібліотекою УжНУ тривають! І це вже четвертий випуск із циклу, який реалізується в межах дисципліни «Управління медіапроєктами». У ньому ви дізнаєтеся про відділ НБ УжНУ з суто угорськомовним фондом. Крім цього, ми завітаємо до гуртожитків №4 та №5, де оглянемо відділ періодичних видань і читальні зали.

Розповідатиме про все це заступниця директорки бібліотеки Вікторія Воробець. Тож

• де розмістилася бібліотека ім. М.Берчені;
  • як наповнювався фонд угорськомовного відділу;
  • які видання зберігаються у відділі періодики НБ УжНУ;
  • якою раніше була університетська газета;
  • які можливості для студентів є у читальній залі гуртожитку №4;
  • де взяти підручники студентам географічного, інженерно-технічного факультетів, а також факультету математики та цифрових технологій, –

шоб дізнатися відповіді, перегляньте четвертий випуск «УніверТЕКИ»!

Анастасія Лабик