УніверТЕКА: філія №1 та відділ іноземної літератури

До вашої уваги черговий випуск відеоекскурсій Науковою бібліотекою УжНУ

Серія відеоматеріалів про Наукову бібліотеку Ужгородського національного університету добігає кінця. У п’ятому випуску на вас чекають дві останні екскурсії.

Спершу завітаємо до зеленого корпусу УжНУ і разом із заступницею директорки університетської книгозбірні Наталією Туряницею оглянемо філію №1 Наукової бібліотеки.

У другій частині заступниця директорки НБ УжНУ Вікторія Воробець проведе нас до відділу іноземної літератури, який нині розміщується на факультеті післядипломної освіти.

• Куди звертатися по літературу студентам юридичного факультету та факультету інформаційних технологій?
  • Як виглядає Банк магістерських і дипломних робіт?
  • Де знайти електронні книги в Науковій бібліотеці УжНУ?
  • Які скарби приховує відділ іноземної літератури?
  • Де брати навчальні посібники іноземним студентам-медикам?

Про все це дізнаєтеся з п’ятого випуску «УніверТЕКИ». Приємного перегляду!

P.S. Так, це остання відеоекскурсія, але не останній випуск із серії, що реалізується в межах дисципліни «Управління медіапроєктами». Нам ще є чим вас здивувати ☺

Анастасія Лабик