УніверТека: відділ підручників, бібліотека-музей Василя Німчука та музей-колекція Олени Рудловчак

До вашої уваги свіжий випуск відеопроєкту про книгозбірню Ужгородського університету

Новий тиждень – нова відеоекскурсія Науковою бібліотекою Ужгородського університету. Нагадаємо, що цикл матеріалів реалізується в межах дисципліни «Управління медіапроєктами».

У третьому випуску разом із заступницею директора НБ УжНУ, Вікторією Воробець ми відвідаємо філологічний факультет. На нас чекають оглядини відділу підручників, музею-колекції історика культури й літературознавиці Олени Рудловчак, а також бібліотеки визначного мовознавця, доктора філологічних наук, члена-кореспондента НАН України Василя Німчука.

• Де знайти підручники студентам філологічного, історичного, економічного факультетів, а також факультетів іноземної філології, суспільних наук та міжнародних економічних відносин?
  • Що зберігається в музеї Олени Рудловчак та як він опинився в Ужгородському університеті?
  • Скільки книг налічує бібліотека-музей Василя Німчука та які пам’ятні речі у ній містяться?

Відповіді вже чекають на вас у третьому випуску «УніверТеки». Приємного перегляду!

Анастасія Лабик