Ужнівські футболісти найкращі в області серед студентів

У складі нашого колективу виступали Ерік Гречка, Дмитро Рацин, Євген Добровольський, Василь Бонтей, Чобо Кемень, Максим Минайленко Олександр Бако, Сергій Машталір

Ужнівські футболісти найкращі в області серед студентів

Нещодавно в Хусті відбулася міні-футбольна універсіада. Посперечатися за чемпіонство до міста приїхало 10 команд із різних навчальних закладів області.

Команди поділили на групи за рівнями акредитації – І–ІІ та ІІІ–IV, кожна з яких визначала свого чемпіона. Грали за коловою системою. Матчі тривали два тайми по 10 хвилин.

Ужнівські футболісти найкращі в області серед студентів

Серед коледжів і технікумів змагалися: Закарпатський машинобудівний технікум, Закарпатський лісотехнічний коледж, Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, Свалявський технічний коледж НУХТ, Закарпатський базовий державний медичний коледж.

Перемогу тут святкували свалявці, які обіграли більшість суперників, поступившись тільки раз, другими стали ужгородські торговельці, бронзу здобули закарпатські медики.

У боротьбі за «золото» серед університетів та інститутів краю також боролося п’ять команд: Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ, Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Карпатський інститут підприємництва університету «Україна», Мукачівський державний університет та Ужгородський національний університет.

Ужнівські футболісти найкращі в області серед студентів

Команда УжНУ виявилася явним фаворитом – перемоги у всіх матчах з розгромними рахунками дозволили хлопцям із головного міста області посісти перше місце..

Другими стали студенти-торговельці, але вже з інституту, мукачівці ж зійшли на третю сходинку п’єдесталу.

«Турнір був дуже цікавим. А перемагати хочеться, звичайно, щоразу. Сьогодні ми показали блискучу гру і довели, що не дарма захищаємо честь нашого університету. Поєдинки для нас виявилися не надто складними, можливо, через те, що більшість із нас грає у провідних клубах області, тому технічні навички досить високі. Завдячуємо також тренеру, адже він виконав чималу роботу, щоб «сколотити» з нас колектив», – розповідає нападник збірної УжНУ Сергій Машталір.

Ужнівські футболісти найкращі в області серед студентів

У складі нашого колективу виступали Ерік Гречка, Дмитро Рацин, Євген Добровольський, Василь Бонтей, Чобо Кемень, Максим Минайленко Олександр Бако, Сергій Машталір. Майже вся команда представлена фізкультурниками, які нещодавно здобули й золото студентської спартакіади УжНУ. Керував діями молоді Іван Шанта.

Церемонію нагородження проводили головний суддя змагань Петро Милян та член Закарпатського відділення НОК України Анатолій Плеханов, з рук яких призери отримали медалі, грамоти та кубки.

Юрій Піясюк