Учасниць Всеукраїнської олімпіади – журналісток, рекламісток і піарниць – привітали на рідному факультеті

Модерувала заході викладач кафедри Наталія Толочко. Ідею такої зустрічі запропонувала доцент Галина Шаповалова, яка разом із завідувачем кафедри журналістики, доктором наук із соціальних комунікацій Юрієм Бідзілею супроводжувала дівчат у подорожі до Дніпра, надавала консультації, підтримувала психологічно.

Тож зі своїми колегами й викладачами спілкувалися другокурсниці спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю» Анастасія Нечипорук і Катерина Кузьміна, та студентка 4-го курсу спеціальності «Журналістика» Антоніна Корнута. На жаль, через хворобу не змогла приєднатися до зустрічі одногрупниця Тоні, одна з лауреаток конкурсу, – Наталія Білей.

На змаганнях у Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара дівчата показали чудові результати: Катерина повернулася з перемогою в номінації «Системність ПР-мислення», Наталія отримала грамоту за «Яскраві мовностилістичні засоби», Анастасії ж вдалося здобути перше місце на олімпіаді з реклами та зв’язків із громадськістю. З успіхами наших лауреаток привітала декан філологічного факультету Галина Шумицька. Крім теплих слів, Галина Василівна подарувала дівчатам солодкі великодні подаруночки.

Галина Шумицька

Протягом зустрічі студентки розповідали про враження від мандрівки, міста, вишу, де відбувалася олімпіада, і, звичайно, самих інтелектуальних змагань. Докладніше про перебіг олімпіади та оцінку здобутих результатів дівчата охоче розповіли Медіацентру УжНУ.

Протягом засідання дівчата також продемонстрували присутнім слайд-презентацію про свою подорож. Наприкінці подякували присутнім за увагу й підтримку.

Антоніна Чундак,
фото, відео Віталія Завадяка