Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ пізнавали корейську культуру

Зі студентами спілкувався професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, делегат культурно-освітніх заходів у східноєвропейському регіоні О Сон Гюн

0 97
28 березня у рамках підготовки Всеукраїнського молодіжного освітньо-культурного проекту World Leaders Camp-2018 в УжНУ влаштували День корейської культури.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор Ігор Король: «Нині маємо чудову можливість ознайомитися з корейською культурою ближче. Мені дуже приємно, що Ужгородський університет плідно співпрацює європейськими з освітніми закладами, а тепер закладає фундамент для серйозних контактів з колегами з Корейського півострова».

Вікторія Кротова

Відтак на сцену вийшла Вікторія Кротова в традиційному корейському вбранні. Близько півтора року вона була волонтеркою в Кореї завдяки ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування». «Чого я точно навчилася в Кореї – то це долати труднощі. Також завдяки такому досвіду починаєш розуміти, що, хоч у якій би країні перебував, завжди зможеш знайти щось спільне між тобою і її народом. Дуже приємно, коли знаходиш близьких по духу людей», – поділилася враженнями Вікторія.
Також розповіла про можливість стати волонтером у країнах Азії й навіть Африки.

До слова, всяк охочий міг заповнити анкету, щоб представники ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування» могли повідомляти про цікаві заходи й програми, волонтерство або ж навіть можливість вивчати корейську мову. Присутнім розповіли про особливості волонтерських програм, зокрема про умови праці та проживання в Кореї.

Лекцію читає О Сон Гюн

Відтак для ужнівців прочитав лекцію професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, делегат культурно-освітніх заходів у східноєвропейському регіоні О Сон Гюн. Темою лекції гість обрав уявлення про цінності. Ішлося про найважливіше нематеріальне та його перевагу над матеріальним. Професор розповів, що нині, коли Корея пережила дуже складні часи й стала однією з провідних держав світу, вона веде перед у рейтингу країн, де найбільше самогубств. Гість вважає, що так сталося через зміщення цінностей у бік матеріального, якому надається більша вага, ніж годилося б.

Професор наводив приклади того, як щось або хтось може стати ціннішим. «Скільки коштує людина? Якщо розібрати її за хімічним складом вона буде коштувати 1000$. Але ж ви не зможете оцінити вартість людського життя, душі», – звертався до гостей пан О Сон Гюн.

Одним із кульмінаційних моментів лекції стали слова професора: «Потрібно розуміти, що ви – найцінніше, що є в житті. Не витрачайте час дарма. Ви створені, щоб проводити час цінно й бути щасливими».

Після лекції на гостей чекала розважальна програма корейських волонтерів: пісні, танці у стилі k-pop, можливість стати частиною дорами (корейські телесеріали), попрактикуватися каліграфії та багато іншого.

Діана Вишнева

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.