УжНУ за тиждень – в об’єктиві камер

УжНУ за тиждень – в об'єктиві камер
Медіацентр підготував для вас відеопідсумки тижня в дещо іншому, «нестудійному» форматі. Наразі жодних інтерпретацій – тільки пряма мова і враження.

У випуску:

Завершальна Вчена рада навчального року

0:13 ⇒ Завершальна Вчена рада навчального року: події засідання коментують ректор, проректори, словацький доктор філософії.

УжНУ за тиждень – в об'єктиві камер

«Україна і Словаччина на початку Другої світової війни: міфи, реалії, пам’ять»

4:02 ⇒ Міжнародна конференція «Україна і Словаччина на початку Другої світової війни: міфи, реалії, пам’ять»: коментують декан істфаку УжНУ Володимир Фенич та співголова комісії істориків України і Словаччини Мар’ян Гайдош.

6:15 ⇒ У ректораті презентували щойно видану книгу Йосипа Турака та Юрія Яцини «Документальна історія лікарні імені Андрія Новака. Т.1. Розвиток та діяльність лікарні під керівництвом Андрія Новака (1874–1928)».

УжНУ за тиждень – в об'єктиві камер

«Документальна історія лікарні імені Андрія Новака»

Тривають урочисті вручення дипломів випускникам Ужгородського національного університету. Цього тижня Медіацентр гостював у випускників географічного (10:47) та стоматологічного (14:00) факультетів

Вручення дипломів на стоматологічному