Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В Ужгороді відбудеться IV Міжнародна літня школа програмування

Насичену роботу, яка запланована у двох лігах, організатори перемежують насиченою культурною програмою

0 633
Упродовж 8–16 серпня місто над Ужем знову наповниться найкращими студентами-програмістами не лише з України, а й з-за кордону, а лектори дивуватимуть вишукану публіку слухачів.
В Ужгороді відбудеться IV Міжнародна літня школа програмування

Минулого року школу відвідало понад 100 учасників з 15 українських університетів Харкова, Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Чернівців, Ужгорода та трьох вишів Грузії.

Кожного разу організатори стараються підібрати для слухачів найбільш цікаві теми. Цього року вони будуть такими:

Після лекцій студенти розв’язуватимуть авторські задачі на розглянуті теми.

Організатор школи – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца – розповів про особливості цьогорічного заходу: «Як і торік, плануємо роботу в двох лігах. У першій будуть дещо складніші теми і відповідно складнішим буде й добір задач. У другій лізі передбачені більш загальні теми, а отже,  завданням лектора буде дати слухачам за короткий період достатньо базових знань.

Навчальну складову намагаємося доповнювати культурними заходами − учасники зможуть відвідати родзинки Закарпаття, щоденна паперова повноколірна газета цього разу донесе інформацію і про прикордонні міста сусідніх країн, куди при бажанні також можна влаштувати екскурсію у вихідний день, на відкритті та закритті перед учасниками виступлять цікаві музичні колективи, також будуть гарні заслужені призи для найкращих…»

Більше інформації про Літню школу програмування в Ужгороді – на її офіційному сайті.

Вл. інф.
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.