В УжНУ незабаром побільшає на двох «заслужених», а в наглядовій раді вишу буде Народний герой України

Вчена рада рекомендувала вдостоїти професора Наталію Кубіній званням заслуженого економіста України, доцента Олександра Міцу – заслуженого працівника освіти, а військового капелана Івана Ісаєвича – включити до складу наглядової ради університету

24 жовтня члени Вченої ради зібралися на чергове засідання. Розпочали з розгляду атестаційної справи здобувача вченого звання доцента кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики Катерини Маринець. Учасники таємно проголосували за кандидатку.
Ігор Студеняк

Відтак проректор із наукової роботи УжНУ Ігор Студеняк відрекомендував претендентів на здобуття визначних державних нагород. Так, професору кафедри економіки підприємства Наталії Кубіній рекомендували надати звання «Заслуженого економіста України». Іншим кандидатом на почесну відзнаку — «Заслуженого працівника освіти України» – став завафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца. Присутні підтримали обох.

На засіданні Вченої ради також уточнили теми дисертаційних досліджень; розглянули справи осіб щодо зарахування в докторантуру за спеціальністю «Право»; схвалили списки голів екзаменаційних комісій; змінили кандидатуру на присвоєння стипендії Закарпатської ОДА; рекомендували до друку 2-й (56) випуск Наукового вісника Ужгородського університету серії «Медицина», а також колективну монографію «Освіта Закарпаття в загальноєвропейському контексті» за редакцією І. Козубовської та М. Кухти.

Крім того, вирішили подати до Міністерства освіти і науки України пропозицію включити до складу наглядової ради УжНУ Народного героя України, отця Івана Ісаєвича — військового капелана, настоятеля Свято-Успенського храму у селищі Середньому Мукачівської греко-католицької Єпархії.

Члени Вченої ради також заслухали доповідь директора Наукової бібліотеки Марії Медведь. Докладніше — в наступній публікації.

Ольга Брайлян