В УжНУ продовжили дистанційне навчання

Навчатися/працювати онлайн виш буде щонайменше до передодня Нового року

Коронавірус докорінно переформатував наше життя, змусивши працювати й навчатися онлайн. На жаль, пандемія не вщухає, тож у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, зокрема й в обласному центрі Закарпаття, було вирішено продовжити дистанційне навчання в Ужгородському університеті.

В УжНУ продовжили дистанційне навчанняНавчатися/працювати онлайн виш буде щонайменше до 31 грудня 2020 року. Згідно з наказом ректора, у цей період заборонені масові заходи, перебування у всіх адміністративних, житлових приміщеннях та на території УжНУ без засобів індивідуального захисту, робота суб’єктів господарювання, які орендують приміщення вишу та приймають відвідувачів, тощо.

Ситуація складна, проте ми впораємося. Вчіться новим речам, фокусуйте увагу на тому, що робить настрій добрим. Не сумуйте. Коли ще на парах можна буде посидіти в домашніх капцях з котом на колінах? 🙂 Будьте здорові!

Медіацентр УжНУ