Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ презентували проект молодіжних стажувань у Німеччині

З особливостями програми ознайомив її координатор Андрій Гончарук

0 290
В УжНУ презентували проект молодіжних стажувань у Німеччині
В УжНУ презентували проект молодіжних стажувань у Німеччині
27 лютого в читальному залі Наукової бібліотеки Ужгородського університету відбулася презентація програми «Internship Programme of German Business». З особливостями проекту ознайомив його координатор Андрій Гончарук.

В УжНУ презентували проект молодіжних стажувань у Німеччині

Андрій Гончарук

На початку свого виступу гість надав присутнім деякі статистичні дані про ринок праці у Європі та зайнятість молоді протягом 2015–2016 років. Найбільший показник рівня безробіття серед людей 15-24 років при цьому мають Греція, Іспанія та Хорватія; найменший – Німеччина.

Метою «Internship Programme of German Business» є допомогти молоді з-за кордону пройти практику в Німеччині та здобути додаткову кваліфікацію. Тривалість участі в проекті – від кількох місяців до півроку. Долучитися до програми можуть студенти економічних, математичних, інженерних, логістичних, а також біологічних, хімічних та ІТ-спеціальностей. Серед присутніх на презентації проекту, до слова, були студенти економічного та інженерно-технічного факультетів, а також факультетів міжнародних економічних відносин й історії та міжнародних відносин.

Після розповіді про зміст програми, пан Гончарук ознайомив присутніх з умовами участі та дальшими перспективами стажерів. Цікаво, що випускники «Internship Programme of German Business» мають змогу долучитися до клубу його колишніх учасників. За словами координатора, так молодь підтримує надалі зв’язки з іншими колишніми стажерами, а також зав’язує корисні знайомства.

Після основної частини зустрічі студенти мали змогу поцікавитися подробицями участі, поставити Андрію Гончаруку питання, обмінятися контактами. На згадку про знайомство зробили спільне фото.


Стипендіальна програма розпочнеться 1 лютого 2018 року і триватиме від трьох до п’яти місяців. Період подачі заявок – з квітня до червня 2017 р. Вікове обмеження для стипендіатів – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Докладнішу інформацію про умови участі в стажуванні можна дістати за посиланнями нижче, а також звернувшись у відділ міжнародних зв’язків УжНУ.

http://stipendienprogramm-ukraine.de
https://www.facebook.com/groups/UAinternship
https://www.giz.de/en/worldwide/32563.html

Антоніна Чундак
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.