Вдруге перші й перші вдвох: айтівці УжНУ вдруге поспіль завоювали «золото» на ХІІ загальноуніверситетській спартакіаді викладачів і співробітників

Цьогорічну перемогу представники факультету ІТ розділили зі спортсменами фізфаку

Як ми вже неодноразово відзначали, молодий факультет інформаційних технологій Ужгородського університету динамічно і стрімко розвивається в багатьох напрямках, включаючи й спортивний.
Срібні призери з шахів

Торік ФІТ посів перше місце на ХІ загальноуніверситетській спартакіаді, залишивши позаду університетських «бійців» із багаторічним стажем.

Переможці змагань з шашок

І таблиця результатів змагань цьогорічної ХІІ  спартакіади доволі красномовна.

Високі результати команди факультету інформаційних технологій були забезпечені першими місцями з шашок і легкої атлетики та другими місцями – з шахів і настільного тенісу, засвідченими численними грамотами, якими нагородили викладачів підрозділу

Принагідно вітаємо й команду фізичного факультету, яка також посіла перше місце, й команду факультету історії та міжнародних відносин, що виборола третє місце у цьогорічних змаганнях.

Відзначимо спортсменів-айтівців та їхні здобутки:

Вид спорту Учасники команди Місце
1 Бадмінтон доц. О.В.Міца, ст. лаб. А.С.Беца 5
2 Шашки доц. О.В.Міца, доц. В.І.Пецко, нач. центру ІТ О.С.Куруца 1
3 Шахи доц. О.В.Міца, нач. центру ІТ О.С.Куруца / доц. О.М.Левчук, доц. Ю.Ю.Білак 2
4 Настільний теніс доц. О.В.Міца, доц. І.М.Лях, ст. лаб. П.В.Яворський 2
5 Волейбол нач. центру ІТ О.С.Куруца, нач. відділу Ю.І.Петерварі , доц. О.М.Левчук, інж. Р.П.Ковач, інж. С.В. Банга, ст. викл. С. Д.Вапнічний, інж. Р.Р.Парді, доц. О.В.Міца 6
6 Плавання нач. відділу Ю.І.Петерварі, ст. лаб. А.С.Беца 3
7 Баскетбол нач. центру ІТ О.С.Куруца, нач. відділу Ю.І.Петерварі, доц. О.М.Левчук, інж. С.В. Банга, доц. О.В.Міца, інж. Р.Р. Парді 4
8 Міні-футбол нач. центру ІТ О.С.Куруца, доц. О.М.Левчук, інж. Р.П.Ковач, інж. С.В.Банга, доц. О.В.Міца, інж. Р.Р.Парді 7
9 Легка атлетика нач. центру ІТ О.С.Куруца, доц. О.М.Левчук , ст. лаб. А.С.Беца , ст. лаб. О.О.Ріпашій 1

На звання найкращого спортсмена-айтівця, як випливає з наведеної таблиці, одноосібно претендує доцент Олександр Міца, який, окрім фундаментальних результатів у олімпіадному програмуванні, показує й високі спортивні досягнення (цього року взяв участь у 7 з 9 змагань).

Особливої подяки заслуговує начальник центру ІТ Олексій Куруца, котрий, без перебільшення, є натхненником і душею спортивного життя факультету інформаційних технологій. Користуючись нагодою, вітаємо Олексія Степановича зі «сріблом» на «сімейних стартах» ХІІ спартакіади.

Що ж, так тримати, спортсмени-айтівці Ужгородського університету!

За інформацією завідувача кафедри ІФМД,
доцента Олександра Лавера