Великого лемка-академіка з Курова вітала в Ужгороді ціла Україна

Від колективу Ужгородського університету Миколу Івановича Мушинку привітали ректор Володимир Смоланка та деканеса філологічного факультету Галина Шумицька

24 лютого з ініціативи і на базі Закарпатської академії мистецтв відбувся урочистий круглий онлайн-стіл з нагоди 85-річчя академіка Миколи Мушинки, нагородженого Указом Президента України No 24/2021 орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Великого лемка-академіка з Курова вітала в Ужгороді ціла Україна

Вітальний адрес ректора Ужгородського університету

Учасників поважного зібрання привітав ректор ЗАМ професор Іван Небесник. Модерувала зустріч проректорка з наукової роботи Наталія Ребрик.

Серед тих, хто вітав ювіляра, були академік Микола Жулинський, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Микола Железняк, директор Інституту енциклопедичних досліджень НАНУ, професор Алла Атаманенко, директор Інституту дослідження української діаспори імені професора Любомира Винара, Ігор Кожан, генеральний директор Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, академік Степан Павлюк, директор Інституту народознавства НАН України, Ганна Карась, професор Прикарпатськго національного університету імені Василя Стефаника, Віолетта Дутчак, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор історичних наук Анатолій Трембіцький, член Національної спілки письменників України Петро Ходанич, доктор історичних наук Олександр Малець, професор Ольга Бенч, ректор МЗВО «Київська академія мистецтв», Володимир Мороз,  доцент Інституту історії церкви Українського католицького університету.

Від колективу Ужгородського національного університету Миколу Івановича привітали ректор Володимир Смоланка, доктор медичних наук, професор, та Галина Шумицька, декан філологічного факультету, доцент.

Вітальний адрес ректора увійшов до вітальної книги «Микола Мушинка – 85», виданої Союзом русинів-українців Словацької Республіки.

Медіацентр УжНУ