Викладач УжНУ розповів вихованцям будинку «Нова сім’я» про доходи й заощадження

Невеличкий урок з економіки дітям запропонував доцент кафедри економічної теорії Юрій Кушнір

Викладач УжНУ розповів вихованцям будинку «Нова сім’я» про доходи й заощадження
Юрій Кушнір з дітьми
5 червня доцент кафедри економічної теорії Юрій Кушнір зустрівся з вихованцями родинного будинку благодійного фонду «Нова сім’я». З дітьми різного віку науковець говорив про джерела доходів, зокрема – у родині.

Невеликий урок з економіки ініціювала співзасновниця фонду Валентина Червоноока. Розпочали заняття, за традицією будинку, з молитви. Після цього Юрій Борисович почав свою лекцію.

Діти почули інформацію про різні види доходів. Зокрема, довідалися про такі економічні поняття, як акції, дивіденди, орендна плата, депозити тощо. За допомогою цих джерел може формуватися особистий і сімейний бюджет.

Поговорили і про заощадження. До прикладу, відкладати кошти пан Юрій порадив уже змалку. Незначні, але регулярні щомісячні збереження дозволять пізніше реалізувати більш глобальні задуми.

Слухачам уроку роздали також інформаційні буклети з інформацією, про яку йшлося під час заняття. Після лекції та відповідей викладача на додаткові запитання маленькі слухачі подякували гостеві за візит.

Антоніна Чундак