На економічному факультеті відбувся чемпіонат із сімейних фінансів

1-е місце виборов другокурсник економічого факультету Володимир Добош, 2-е – представниця Комінвестбанку, випускниця підрозділу Віталія Луцанич, 3-е посів школяр Олег Бесага

В Ужгородському національному університеті талановита молодь і креативні викладачі. Разом вони ініціюють різноманітні наукові й просвітницькі заходи. Так, днями доцент кафедри економічної теорії економічного факультету Юрій Кушнір організував відкритий чемпіонат Ужгорода із сімейних фінансів.
Юрій Кушнір

«У 2002 році я натрапив на книгу Бодо Шефера «Перший мільйон за 7 років». На той момент я вже закінчив університет, і мене здивувало, що там була інформація, про яку я не знав під час навчання. 2011 року я підготував книгу «Персональні фінанси», уже є 6 видань, і цей курс викладають на економічному, біологічному, медичному факультетах. Хотілося ввести такий предмет і в школах. А власне сьогоднішній захід спрямований на привернення уваги до фінансової грамотності, – зауважує Юрій Борисович. – Бажаємо вам успіхів і хочемо подякувати усім, хто допоміг у проведенні, висвітленні заходу та долучився до формування призового фонду, а саме виданням «Новини Закарпаття», «Карпатський об’єктиву», Ужгородському прес-клубу, Медіацентру УжНУ, АН «Фортеця», кафе вегетаріанської їжі «Жива», «Комінвестбанку», Fight-club «Пітбуль», компанії «Консалтинг Ужгород»».

Відтак приступили до власне виконання завдань. Чемпіонат складався з трьох турів, кожен з яких тривав 15 хвилин. Після кожного етапу журі підраховувалося голоси та оголошувало лідерів змагань.

«Я дякую усім учасникам, що знайшли можливість та бажання взяти участь у чемпіонаті. Переконаний, що це лише початок, перший крок до знання правильного використання фінансів фізичними особами, в сім’ях», – звернувся до учасників декан економічного факультету Віталій Сержанов.

Нагороду отримує Володимир Добош

З великим відривом 1-е місце виборов студент ІІ курсу економічого факультету Володимир Добош, 2-е – представниця Комінвестбанку, випускниця підрозділу Віталія Луцанич, а 3-е посів учень Олег Бесага. Кожен з учасників отримав у подарунок матеріали напрацювань викладачів економічного факультету Віталія Сержанова, Олександра Молнара та Юрія Кушніра «Доходи смі’ї: джерела, фактори нерівності, шляхи збільшення», а переможець – 2500 грн, сертифікат fight-club «Пітбуль», консультації у «Комінвестбанку» та компанії «Консалтинг Ужгород».

Переможець Володимир Добош ділиться враженнями: «Я в принципі люблю такі заходи, а сьогодні ще й була хороша мотивація – призовий фонд. Питання  були цікавими, хоча й хотілося більше завдань, які б стосувалися сімейного бюджету, раціонального використання коштів».

Вікторія Кенідра