Юрфак – теж із дипломами!

Майже 200 випускників права та міжнародного права – тепер бакалаври

Юрфак – теж із дипломами!

Володимир Смоланка
Такі емоції бувають, мабуть, тільки раз у житті – свої перші дипломи про вищу освіту отримали майже дві сотні бакалаврів права та міжнародного права юридичного факультету Ужгородського університету.

Старт урочистим привітанням випускникам разом із кількома напутніми порадами дав ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Учіться й удосконалюйтеся все своє життя, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ставте перед собою високу мету. Створюйте довкола себе коло однодумців, учіться мислити неординарно, вмійте пережити тимчасові невдачі. Не втрачайте друзів, яких здобули за час навчання, і набувайте нових. Вмійте відпочивати, накопичувати сили для роботи. Проводьте кожен день із радістю, і головне – любіть те, що ви робите. Будьте гідними людьми, достойними випускниками УжНУ – лише тоді  зможете докласти свою частинку в зміну нашого світу».

Юрфак – теж із дипломами!Проректор із навчальної роботи Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого Анатолій Гетьман відзначив високий рівень підготовки фахівців у нашому виші та зауважив: «Якщо свою роботу неякісно виконує юрист, люди кажуть, що погана держава. Пам’ятайте завжди: ви представляєте свою країну, українське суспільство. І тому повинні робити все для того, щоб люди йшли від вас задоволені, щоб їх права, інтереси вами були захищені».

Ярослав Лазур

Декан факультету Ярослав Лазур пригадав насичене подіями факультетське життя й подякував професорсько-викладацькому складу, батькам, партнерам за внесок у розвиток наших випускників. Побажав молоді успіхів у професійному й особистісному вимірі.

Крім вручення документів про освіту, найактивніших нагородили відзнаками, а Володимир Луцький привітав випускників музичною композицією.

До вітань новоспечених бакалавріів долучилися також гості. Так, голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош побажала вміти застосовувати знання на практиці, а почесна членкиня ГО «Союз юристів України» Олена Жулінська закликала до наполегливої праці над собою.

Ксенія Шокіна,
фото авторки та з ФБ-сторінки юридичного факультету