До УжНУ вже подали близько 11200 заяв

Вступна кампанія майже на фінішній прямій. Щоб подати заяви з особистого електронного кабінета, абітурієнти мають ще три дні. У суботу та неділю, 20 і 21 липня, приймальна комісія УжНУ працюватиме з 9:00 до 13:00.

До УжНУ вже подали близько 11200 заявО 18.00 22 липня прийом документів від вступників, які вступають на перший курс за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів (складених у період з 1 до 10 липня) для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денну форму навчання, завершиться.

Тим часом, за інформацією заступника відповідального секретаря Приймальної комісії Ярослава Агія, кількість поданих заяв до Ужгородського національного університету на обідню пору 19 липня вже майже сягнула позначки 11 200.

Зокрема, на бакалаврат надійшло 7300 заяв. Охочих вступити на медичні спеціальності за освітнім ступенем магістра виявилося близько 1100 на базі ПЗСО та майже 60 – на основі ОКР «Молодший спеціаліст».

Продовжити навчання в магістратурі мають намір понад 2 700 осіб, які вже здобули освітній ступінь бакалавра.

Найбажаніші при вступі на бакалаврат спеціальності – «Право» (понад 500 заяв), «Лікувальна справа» (478), «Фармація» (335).

Успішною також є вступна кампанія для Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ», де було подано 565 заяв.

Ольга Брайлян