Виставка робіт триватиме в «Smart Point Hub» до 18 грудня – організатори закликають педагогів приводити школярів на виховні години

Фотоконкурс відбувся в межах XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Традиційно правники Ужгородського університету не залишаються осторонь події.

Юридичний факультет УжНУ став співорганізатором учнівського конкурсу «Такі, як є: СТОП БУЛІНГ»Свої роботи представили понад 80 школярів, а 10 грудня в освітньому просторі «Smart Point Hub» розгорнули виставку, на якій експонувалося близько 20 світлин, які визнали найкращими. Серед журі були заступниця декана юридичного факультету УжНУ Ірина Хохлова, заступниця директора юридичної клініки УжНУ Марія Менджул, начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова, керівник Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко, заступник голови Координаційної ради молодих юристів Закарпатської юстиції Владислав Товтин, старша інспекторка ГУНП у Закарпатській області Лідія Мацецка, фотограф Євген Кудрявцев.

Юридичний факультет УжНУ став співорганізатором учнівського конкурсу «Такі, як є: СТОП БУЛІНГ» Модерувала захід методистка управління освіти міськради Марія Симкович.

Під час відкриття виставки Ірина Хохлова наголосила: «Коли суспільство починає говорити про проблему, починається її вирішення, тому організація таких заходів украй важлива».

Марія Менджул додала: «Учнівський конкурс у межах Docudays UA відбувається вже шостий рік поспіль. І цього разу діти вкотре відкрили дорослим очі, дали подивитися на проблему булінгу по-своєму».

Юридичний факультет УжНУ став співорганізатором учнівського конкурсу «Такі, як є: СТОП БУЛІНГ»Співорганізатори закликали вчитися чути інших та усвідомлювати: кожна людина є неповторною. До того ж голова учнівського врядування «Корзо» Михайло Штурак закликав дітей вірити в себе й бути єдиними.

За результатами фотоконкурсу перше місце здобули Савва Уровський, Надія Пугачова із Ужгородської спеціалізованої школи № 3, Альона Романчак, Христина Мешко з Ужгородської класичної гімназії.

Друге місце розділили учениці ужгородських спеціалізованої школи № 3 Діана Демідова, ЗОШ № 10 Жанет Смоляк, ЗОШ № 15 Ангеліна Красіцька.

«Бронзу» отримали Катерина Вачиля (ЗОШ № 20-ліцей «Лідер»), Анастасія Маргіта (класична гімназія), Вікторія Анткевич (ЗОШ № 15), Наталія Торченович (лінгвістична гімназія).

Учнів нагородили грамотами, сертифікатами на майстерклас із фотомистецтва. Юридичний факультет також відзначив переможців спеціальними призами. Грамоти вручили й педагогам.

Одна з переможниць, десятикласниця Діана Демідова каже, що пережила булінг і відпустила це. Дівчина наголошує: головне — не долучатися до тих, хто цькує людей, і переконувати: булити — не круто!»

Виставка триватиме в «Smart Point Hub» до 18 грудня. Організатори закликають педагогів приводити школярів і проводити виховні години.

Ольга Брайлян