З Днем Збройних сил України, шановні наші захисники-ужнівці!

З 24 лютого військовослужбовцями стали сотні тисяч людей мирних професій, котрих ми доти жодним чином не асоціювали з війною і фронтом, – серед них і десятки працівників і студентів Ужгородського університету

0 6 460
З генераторами – генератор креативу, ідей, проєктів, добрих справ, людяності, доброзичливості, мужності, стійкості, відваги, оптимізму – наш професор з окопу Федір Шандор
Медіацентр сердечно вітає свого давнього друга й почесного члена редакції з Днем Збройних сил України, до лав яких Федір Шандор вступив першого ж дня повномасштабного вторгнення на нашу землю московитської орди.

Щиро вітаємо нині також усіх захисників, поміж яких чимало ужнівців, що про них ми вже писали (Віктор Трошкі, Василь Мартишичкін, Валентин Багін) і про котрих ще напишемо. Тих, які замість комфортних аудиторій обрали холодні бліндажі та окопи, щоб зі зброєю боронити наше право на самобутність й індивідуальність, право любити, вірити, мислити й висловлюватися без кимось встановлених рамок. Відстоюють наше право жити.

Низький уклін Вам і скорої Перемоги всім нам!

Ужнівці в ЗСУ – Віктор Трошкі, Валентин Багін, Василь Мартишичкін з побратимами
Ужнівці в ЗСУ – Віктор Трошкі, Валентин Багін, Василь Мартишичкін з побратимами (колаж)
Медіацентр УжНУ